Použitý terénní vysokozdvižný vozík JCB 926
Rok výroby 2000, nosnost 2 600kg, výška zdvihu 550cm.
| Kategorie: | Terénní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 7500 kg |
| Nosnost: | 2600 Kg |
| Výška zdvihu: | 5500 mm |
| Rok výroby: | 2000 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 3000 mm |
| ? Typ paliva: | Diesel |
