Použitý vysokozdvižný vozík Hyster H 2.0 XT
Rok výroby 2019, 905 mth, nosnost 2 000 Kg, výška zdvihu 3 290 mm.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3630 kg |
| Nosnost: | 2000 Kg |
| Výška zdvihu: | 3290 mm |
| Rok výroby: | 2019 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2150 mm |
| ? Typ paliva: | LPG |
