Použitý vysokozdvižný vozík Yale ERP 35 VL
Rok výroby 2015, výška zdvihu 4 610 mm, triplex s volným zdvihem.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5480 kg |
| Nosnost: | 3500 Kg |
| Výška zdvihu: | 4615 mm |
| Rok výroby: | 2015 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2200 mm |
| ? Typ paliva: | El. akumulátor |
