Použitý vysokozdvižný vozík Hyster H 2.0 FTS
Rok výroby 2019, výška zdvihu 4 900 mm, triplex, pozicioner, tel. vidlice.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3610 kg |
| Nosnost: | 2000 Kg |
| Výška zdvihu: | 4900 mm |
| Rok výroby: | 2019 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2160 mm |
| ? Typ paliva: | LPG |
Hyster H 2.0 FTS
Rok výroby 2019
9 969 MTH
Palivo LPG
Nosnost 2 000 kg
Výška zdvihu 4 900 mm
Stavební výška 2 160 mm
Boční posuv
Pozicioner
Teleskopické vidlice
Nadstandardně vybavený VZV v perfektním stavu.
NOVÁ TECHNICKÁ KONTROLA
NOVÁ REVIZE LPG
CENA 249 000 + DPH
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
