Použitý vysokozdvižný vozík Hyster H 3.0 FT
Rok výroby 2014, výška zdvihu 5 815 mm, triplex.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4720 kg |
| Nosnost: | 3000 kg |
| Výška zdvihu: | 5815 mm |
| Rok výroby: | 2014 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2660 mm |
| ? Typ paliva: | LPG |
Použitý vysokozdvižný vozík
Hyster H 3.0 FT
Rok výroby 2014
9 354 mth
Palivo LPG
Nosnost 3 000 kg
Výška zdvihu 5 815 mm
Stavební výška 2 660 mm
Volný zdvih 2 200 mm
Triplex
Superelastické pneu
Boční posuv
Polo - kabina
NOVÉ PŘEDNÍ PNEU
Velmi dobrý stav.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
