Použitý vysokozdvižný vozík Hyster H 3.0 FT
Rok výroby 2008, Triplex, kabina, boční posuv.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5050 kg |
| Nosnost: | 3000 kg |
| Výška zdvihu: | 4615 mm |
| Rok výroby: | 2008 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2180 mm |
| ? Typ paliva: | LPG |
Použitý vysokozdvižný vozík Hyster H 3,5 FT
Rok výroby 2008
5 535 MTH
Palivo LPG
Nosnost 3 000 kg
Výška zdvihu 4 615 mm
Volný zdvih 1 800 mm
Stavební výška 2 180 mm
Boční posuv
Triplex
Kabina
Topení
Superelastické pneu
Monotrol
VZV je perfektním stavu.
NOVÁ TECHNICKÁ KONTROLA
NOVÁ REVIZE LPG
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
