Použitý vysokozdvižný vozík Yale ERP 35 VL
Rok výroby 2016, výška zdvihu 5815 mm, triplex.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5690 kg |
| Nosnost: | 3500 Kg |
| Výška zdvihu: | 5815 mm |
| Rok výroby: | 2016 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2600 mm |
| ? Typ paliva: | El. akumulátor |
Použitý vysokozdvižný vozík
Yale ERP 35 VL
Rok výroby 2016
2 032 mth
Palivo: AKU
Nosnost 3 500 kg
Výška zdvihu 5 815 mm
Stavební výška 2 600 mm
volný zdvih 2 000 mm
Triplex
Superelastické nešpinící pneu
Boční posuv
NOVÁ TK
NOVÉ ZADNÍ PNEU
CENA 239 000 + DPH
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
