Použitý vysokozdvižný vozík Yale GLP 25 VX
Rok výroby 2016, triplex, uzavřená kabina, topení.
| Kategorie: | Čelní vysokozdvižné vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4060 kg |
| Nosnost: | 2500 kg |
| Výška zdvihu: | 4350 mm |
| Rok výroby: | 2016 |
| Stav: | Použité |
| Stavební výška: | 2160 mm |
| ? Typ paliva: | LPG |
Použitý vysokozdvižný vozík
Yale GLP 25 VX
Rok výroby 2016
15 421 mth
Palivo LPG
Nosnost 2 500 kg
Výška zdvihu 4 350 mm
Stavební výška 2 160 mm
Volný zdvih 1 600mm
Triplex
Superelastické pneu
Boční posuv
Uzavřená kabina
Topení
Velmi dobrý stav.
NOVÁ TECHNICKÁ KONTROLA
NOVÁ REVIZE LPG
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
